Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Wybierajmy zdrową czekoladę

  Czekolada ma to do siebie, że lubi ją każdy z nas. Jednak niestety wciąż wiele osób wybiera czekoladę nie do końca zdrową. Jak dokonać właściwego wyboru?

  Niezmiernie ważna zawartość kakao

  Nie da się ukryć, że na sklepowych półkach znajdziemy mnóstwo niezdrowych słodyczy. Jednak czy jest w ogóle coś takiego jak zdrowe słodycze? Bywa z tym różnie. Jednak jak to się mówi – dla chcącego nic trudnego i na pewno coś się znajdzie.

  Warto pokusić się o zdrową czekoladę. Jaka czekolada jest czekoladą zdrową? Taka, która zawiera ponad osiemdziesiąt procent kakao. Jest to czekolada, którą możemy się zajadać, a do tego na pewno nie będziemy narażeni na potężne dawki cukru. Co ciekawe wybór takowej czekolady wcale nie jest trudny. Wystarczy, że zapoznamy się ze składem danego produktu i po kłopocie.

  Na takie zakupy musimy mieć jednak odpowiednią ilość czasu. Bez czasu nam się nie uda. Pospieszne zakupy mało kiedy są zdrowymi zakupami. Gdy nie mamy wystarczająco czasu, to lepiej zrezygnujmy z pomysłu robienia zakupów.
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more