Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Czekolada – nasz mały grzech.

  Czekolada jest produktem, który chyba lubi każdy z nas. Nie da się ukryć, że po zjedzeniu czekolady mamy bardzo często wyrzuty sumienia. Jednak jest kaloryczna. Jednak kto nie grzeszy od czasu do czasu?

  Wszystko w granicach rozsądku

  Nikt z nas nie chce być otyły. Gdy przybędzie nam kilka nadmiarowych kilogramów to nie czujemy się z tym zbyt dobrze. Co więcej czujemy się jakbyśmy byli w innym ciele. Niestety jedzenie czekolady nas do tego zbliża. Co jak co, ale jeśli będziemy zajadać się czekoladą od czasu do czasu, to już zupełnie coś innego. Wiadomo, że możemy nieco odstąpić od diety w co po niektóre dni. Nikt przecież nie chce ważyć dwieście kilo.

  Poza tym wybieramy czekolady, które mają zdrowszy skład. Opierane na naturalnym kakao mają mało cukru i przez to są zdecydowanie mniej kaloryczne. Weźmy to pod uwagę gdy robimy zakupy. Co jak co, ale nasza waga, nasz wygląd oraz nasza sylwetka są dla nas niezmiernie ważne. Nie mamy co do tego żadnych, nawet najmniejszych wątpliwości. Pamiętajmy o tym.
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more