Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Własne truskawki w ogrodzie? Żaden problem

  Truskawki to owoce, które są bardzo popularne w naszym kraju oraz bardzo zdrowe. Niestety są również drogie. W związku z tym lepiej weźmy się do roboty i postarajmy się o własne dorodne truskawki.

  Brak miejsca nie jest przeszkodą

  Wiele osób uważa, że w ogrodzie nie znajdzie już miejsca na truskawki. Jest to totalna wymówka bez pokrycia. Potrzebujemy dosłownie pięćdziesięciu centymetrów oraz starej beczki. W beczce przy pomocy otwornicy wycinamy otwory co jakieś 10 – 15 centymetrów. W środku beczki umieszczamy cienką rurkę również z otworami, która powinna wystawać przy wypełnieniu beczki ziemią. W otworach oraz na górze sadzimy sadzonki truskawek. Przez wspomnianą rurkę wlewamy wodę i nawadniamy truskawki.

  Proste, prawda? Do tego nie zajmuje miejsca i możemy się cieszyć własnymi zbiorami. Co ciekawa beczka z truskawkami tak obrodzi, że kilka koszyków na pewno się zbierze. Co więcej beczka ta jest wspaniałą ozdobą. Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości.
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more