Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Sezon na truskawki

  Chyba każdy z nas uwielbia letnią porę. Sprzyjająca temperatura, świecące słoneczko, urlopy, ale to nie wszystko. Poza tym wszystkim mamy zawsze długo wyczekiwany sezon na truskawki.

  Kupujmy na potęgę

  Gdy w swoim ogrodzie nie mamy truskawek, a przepadamy za tymi czerwonymi ślicznotkami, to możemy w sezonie śmiało kupić nasze krajowe truskawki. Truskawki krajowe od razu rozpoznamy. Są o wiele mniejsze i o wiele słodsze od truskawek zagranicznych, szklarniowych. Te drugie na pewno są nienaturalnych kształtów i wręcz ogromne.

  Gdy tylko zaczyna się sezon na truskawki, to kupujemy ich na potęgę. Najprostszy deser z truskawek to po prostu truskawki posypane cukrem. Jednak sporą popularnością cieszą się także koktajle. Wiele osób decyduje się na zamrożenie truskawek. Nie ma w tym nic złego.

  Zamrażając truskawki w większych ilościach możemy przygotować dżemy, konfitury czy też kompoty na zimę. Truskawki są świetne pod każdą postacią i każdy je uwielbia, a dzieci wręcz kochają.
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more