Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Kakao – napój naszego dzieciństwa

  Chyba każdemu z nas bardzo dobrze kojarzy się kakao. Najczęściej wspomnienia z nim związane dotyczą dzieciństwa. Babcia czy też mama zaparzała nam kakao rano bądź też wieczorem. Miało przepyszny smak.

  Wybierajmy zdrowe kakao

  Kto powiedział, że kakao jest jedynie wspomnieniem. W dalszym ciągu przecież znajdziemy je na sklepowych półkach i możemy sobie w domu pić bez żadnych ograniczeń. Jednak pamiętajmy, że jest to słodki napój. W związku z tym powinniśmy wybierać kakao zdrowe.

  A które kakao jest zdrowe? Jak to rozpoznać? Oczywiście pomocny przy zakupach spożywczych zawsze okazuje się skład. Skład jest pewnego rodzaju wyznacznikiem. Musimy kupować kakao naturalne, które ma w sobie powyżej osiemdziesięciu procent zawartości kakao. Nie kupujmy takich, w których większość to tłuszcz i cukry.

  Kupując zdrowe kakao możemy cieszyć się tym nieskazitelnym smakiem przez całe nasze dorosłe życie. Pasuje idealnie do śniadania czy też do deseru. Na pewno znajdziemy na niego świetny sposób. Co do tego nie mamy żadnych wątpliwości.
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more