Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Twoje dziecko nie chce spać? Zrób mu kakao

  Młodzi rodzice przy wychowywaniu dziecka mają sporo dylematów, pytań i kłopotów. Jest to w zasadzie normalne. Jednak musimy wiedzieć, że ze wszystkich sytuacji jest jakieś wyjście. Nigdy nie jest tak, że znaleźliśmy się w sytuacji bez wyjścia.

  Śpij, śpij

  Wielu rodziców ma problem tej natury, że jego dziecko po prostu nie chce spać wieczorem i najchętniej bawiłoby się oraz rozwalało swój pokój do późnych godzin nocnych. Co jak co, ale nie jest to sytuacja za ciekawa. Jednak jest na to bardzo prosty sposób. Otóż sposobem tym jest zrobienie dziecka przed snem kakao. Ciepłe kakao sprawi, że nasze dziecko będzie senne i za kilka minut po wypiciu będzie sobie już słodko spało.

  Na sklepowych półkach znajdziemy wiele produktów typu kakao. Wybierajmy takie, które jest naturalne. Dzięki temu uda nam się odwrócić uwagę od cukru, a skupimy się na bardzo wielu właściwościach odżywczych. Kakao naturalne naprawdę jest bardzo zdrowe. Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości.
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more