Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Sprawdź skład przed zakupem płatków śniadaniowych

  Zanim sięgniesz po lubiane, a wręcz uwielbiane płatki śniadaniowe sprawdź dokładnie ich skład.

  Jedźmy zdrowo i pożywnie

  Można śmiało powiedzieć, że płatki śniadaniowe są dobrym wyborem na rozpoczęcie dnia. Jednak czy oby na pewno możemy kupić obojętnie jakie płatki? Nie do końca. Zanim dane płatki wylądują w naszym zakupowym koszyku powinniśmy sprawdzić dokładnie ich skład. Jest to bardzo ważne. Pamiętajmy, że zasada jest taka – im skład jest bardziej naturalny tym lepiej. Nie chcemy żadnych konserwantów oraz ulepszaczy. Postawmy na składniki naturalne i będziemy zadowoleni.

  Płatki śniadaniowe możemy spożywać z ciepłym czy też z zimnym mlekiem. Niektórzy dodają również miodu. Szkół tak naprawdę jest wiele. Najważniejsze jest to, aby kupić dobrej jakości płatki śniadaniowe, a do tego w odpowiedniej ilości. Pamiętajmy że z ich ilością również możemy przesadzić.

  Na pewno z czasem będziemy już mieli swoje ulubione płatki, które co rano będą gościć na naszym stole.
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more