Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Co jest najlepszego na śniadanie? Płatki śniadaniowe

  Jakże skomplikowane oraz jakże długie w przygotowaniu byłoby śniadanie, gdyby nie wszechobecne płatki śniadaniowe? Na pewno spóźnilibyśmy się do pracy czy też do szkoły. Z płatkami śniadaniowymi poranne wyjście z domu jest znacznie ułatwione.

  Mnogość wyboru

  Co jak co, ale na sklepowych półkach mamy zdecydowanie sporo rodzajów płatków śniadaniowych. Jakby nie było są one na tyle popularne i cieszą się sporą popularnością, że producenci cały czas czymś nowym nas zaskakują.

  Oczywiście wśród dzieci największą popularnością cieszą się czekoladowe kuleczki. Poza tym duża popularnością cieszą się płatki kukurydziane. W podawaniu płatków czekoladowych mamy dwie szkoły. Pierwsza z nich mówi o zalewaniu płatków zimnym mlekiem, a druga mówi o zalewaniu mlekiem ciepłym. Zarówno w jednej jak i także drugiej grupie jest masa zwolenników.

  Płatki śniadaniowe dostępne w sklepach są w przeróżnych cenach. Znajdziemy zarówno te droższe, jak i także nieco tańsze. Sam wybór oczywiście należy do nas.
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more