Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Zamiast chipsów wybierz biszkopty

  Każdy z nas siedząc przed telewizorem lubi troszkę pochrupać. Najczęściej wybór trafia na chipsy, ale tak naprawdę powinniśmy pomyśleć również o zawartości kalorii i postawić na przekąskę mniej kaloryczną. Taką przekąską są chociażby biszkopty.

  Dobrze smakują i nie są prawdziwą bombą kaloryczną

  Co jak co, ale biszkopty cieszą się sporą popularnością. Możemy z ich wykorzystaniem robić wielkie wariacje kulinarne. Wówczas nic nas nie ogranicza. Jednak musimy mieć na uwadze, że biszkopty można jeść ot tak po prostu. Możemy je potraktować jak popcorn w kinie czy też jak chipsy wylegując się na kanapie.

  Jak najbardziej nie zawiedziemy się ich smakiem. Z tyłu głowy powinniśmy jednak mieć wciąż to, że są to słodycze i jednak jakieś tam kalorie w sobie mają. Nie jedźmy ich całkiem bez ograniczenia. Raczej musimy nad tym wszystkim trzymać kontrolę. Wiemy doskonale, że zajadając się słodyczami bardzo łatwo wszystko wymyka się spoza kontroli. Tego akurat byśmy nie chcieli.
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more