Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Róbmy samodzielne dżemy.

  Każdy z nas powinien się pokusić o próbę zrobienia dżemów samodzielnie. Co jak co, ale chodzi głównie o to, że wiemy w takiej sytuacji co jemy. W przypadku gotowych produktów bywa różnie.

  Brak konserwantów

  Domowe dżemy nie tylko są smaczne, ale również są pozbawione wszelkich konserwantów. W zasadzie to wystarczą owoce oraz cukier i wszystko przygotowujemy na tej bazie. Gotowe dżemy, które są dostępne w wielu sklepach zawierają wiele konserwantów, wzmacniaczy smaku oraz także innych substancji, które mogą niestety być szkodliwe dla naszego zdrowia. Samodzielnie jesteśmy w stanie zrobić dowolne przetwory, które w pełni będą wolne od takowych polepszaczy.

  Przygotowane dżemy będą także znakomitym prezentem dla naszych bliskich oraz także znajomych. Słoiczek domowej roboty, z ukrytymi pysznościami ucieszy każdego z nas. Będzie naprawdę ciekawą alternatywą dla czekoladek czy też kwiatów tradycyjnych.

  Na sam koniec warto dodać, że przygotowanie słoiczków jest okazją do gotowania wspólnego z rodziną. Warto zaangażować bliskich w kuchenne prace oraz przygotowanie owoców. Praca pójdzie naprawdę przyjemnie oraz szybko.
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more