Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Dlaczego dużo lepsze są domowe dżemy?

  Nie da się ukryć, że sklepy oferują nam całe mnóstwo bardzo różnych, oczywiście gotowych dżemów czy też soków. Jednak czy tego rodzaju produkty mogą się w ogóle równać z przetworami domowymi?

  Domowe dżemy są zdrowe

  Musimy mieć świadomość, że przetwory mają naprawdę bardzo dużo zalet. Przede wszystkim to my sami sobie wybieramy owoce czy też warzywa, które zamierzamy przetworzyć. Często pochodzą one z naszego ogródka czy też działki. Zatem w takiej sytuacji mamy pewność, że są one naturalne oraz ekologiczne. Smak takowych produktów będzie o wiele, wiele lepszy, aniżeli tych z półek sklepowych.

  Zrobienie domowych dżemów na pewno nie wiąże się z wysokimi kosztami. Do przygotowania takowych pyszności wykorzystać możemy słoiki po innych produktach, wystarczy, że je dokładnie wyparzymy oraz umyjemy. Owoce sezonowe dostaniemy w niezwykle atrakcyjnych cenach na targu pobliskim, czy też wyhodujemy nawet samodzielnie. W taki sposób zaoszczędzimy pieniądze i będziemy mieli satysfakcje z ręcznie wykonanego dżemu.
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more