Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Miód – to dopiero prawdziwa słodycz

  Nie da się ukryć, że miód jest jednym z najbardziej wartościowych oraz najzdrowszych produktów naturalnych, które są znane człowiekowi. Co więcej jest najsłodszym lekiem, który dostaliśmy wprost z natury.

  Świetne właściwości

  Miód korzystanie wpływa na samo funkcjonowanie większości układów organizmu ludzkiego. Jest najbardziej znany ze swoim antybakteryjnych właściwości, które pomagają w walce z grypą oraz przeziębieniem. Do tego wspomaga także układ krwionośny, który nieoceniony jest w walce z miażdżycą, dzięki sporej zawartości żelaza wzmacnia znacznie serce. Miód działa w sposób pozytywny na pokarmowy układ, wspomaga samą przemianę materii, ma odtruwające właściwości wątrobę. Miód uspokaja, pomaga w walce z alergią oraz ułatwia zasypianie.

  Trudno jest przecenić jego właściwości, wzbogaca dietę w aminokwasy, mikroelementy, cukry proste, hormony oraz witaminy. Jest to słodka przekąska, która zamiast pustych kalorii dostarczy jak najbardziej zdrowej energii pochodzącej z glukozy nie obciążają przy tym pokarmowego układu. Warto zastąpić ciastko łyżeczką miodu. Jak najbardziej warto.
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more