Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Ptyś, czyli wyrób cukierniczy lubiany przez wszystkich

  Duże grono osób sięga po smaczne wyroby cukiernicze. Warto pamiętać, że spożywanie dużej ilości cukru źle wpływa na stan zdrowia człowieka. Jednak decydując się na zakup odpowiedniego produktu, warto kierować się nie tylko ceną ale także używanymi w produkcji wyrobu składnikami.

  Ptyś jest dostępny w ofertach handlowych kilkunastu sieci handlowych, których gazetki z promocjami znajdują się na krainaoszczedzania.pl. Przeszukując aktualne propozycje promocyjne można zapoznać się z możliwościami zakupu tego wyrobu cukierniczego. Wielkopolskie ciastko jest także nazywane „wietrznikiem”.

  Spora część działających w Polsce sklepów spożywczych zapewnia możliwość zakupu tego produktu w przystępnej cenie. Bardzo często tego typu wyrób jest smacznym dodatkiem przy organizacji uroczystości rodzinnych lub spotkań biznesowych.
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more