Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Orzechy – wysoka zawartość tłuszczu i białka

  Bardzo dobrym pomysłem na przekąskę mogą okazać się orzechy. Są one dostępne w ofercie handlowej wielu sieci. Można je także znaleźć w asortymencie lokalnych sklepów, które działają w sieciach franczyzowych. Gazetki promocyjne wspomnianych sklepów znajdują się na stronie internetowej krainaoszczedzania.pl. Orzechy są nie tylko bardzo smaczne ale także posiadają wiele witamin, które świetnie wzbogacają codzienną dietę. Ten produkt polecany jest osobom w każdym wieku, ponieważ dobrze wpływa m.in. na pracę mózgu.

  Do swojej diety orzechy mogą dołączyć osoby będące na diecie ektogenicznej, ponieważ posiadają one bardzo wysoką zawartość tłuszczu oraz białka. Orzechy posiadają nienasycone kwasy tłuszczowe.
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more