Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Smakowite ciastka – wybierz produkty dostępne w promocji!

  Na różnych blogach można znaleźć przepisy na przepyszne ciastka. W celu upieczenia tego rodzaju wyrobu warto wykorzystać wyłącznie sprawdzone produkty. Są one dostępne w wielu sieciach spożywczych, których aktualne gazetki promocyjne są dostępne na naszej stronie internetowej. Osoby lubiące poeksperymentować w kuchni decydują się na przygotowanie nie tylko sernika, czy jabłecznika ale także na stworzenie ciastek z wykorzystaniem innego rodzaju ciasta. W taki sposób powstają wypieki z dodatkiem lukry, owoców lub galaretek.

  Wypiek ciasta może być przyrządzany przy wykorzystaniu dużych blatów, które pozwalają na podzielenie otrzymanej masy na mniejsze porcje. Właśnie w taki sposób istnieje możliwość podania np. wuzetki, czy karpatki przybyłym do naszego domu gościom.
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more