Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Oglądanie filmu bez chipsów? Nie ma mowy

  Gdy oglądamy jakiś ciekawy film czy też swój ulubiony serial, to nie wyobrażamy sobie podczas seansu czegoś nie przekąsić. Uwielbiamy przekąski w postaci chipsów.

  Mała czy duża paczka?

  Na pewno jedna paczka na długi film wieczorny to za mało. Zawsze zastanawiamy się czy wybrać chipsy w dużej paczce, a może w małej? Wybór należy do nas. Oczywiście wychodzimy z założenia, że im więcej, tym lepiej. Jednak nie powinniśmy zapominać o tym, że chipsy są naprawdę bardzo kaloryczne i zjedzenie dużej paczki chipsów czy też dwóch mniejszych to czasami połowa naszego dziennego kalorycznego zapotrzebowania.

  Rozumiemy, że chipsy są pyszne i potwierdzamy to, ale musimy mieć na uwadze także swoje zdrowie oraz swoją figurę. Gdy będziemy ważyć za dużo, to w swoim ciele nie będziemy się czuć ani atrakcyjnie, ani też dobrze. Weźmy to pod uwagę i jedźmy tyle chipsów, aby nie mieć później wyrzutów sumienia. Jest to niezwykle ważne. Z wyrzutami sumienia również się ciężko żyje.
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more