Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Jakie są ulubione smaki chipsów?

  Chipsy to przekąska, której ciężko jest się oprzeć. Nie da się ukryć, że są smaczne. Niestety także są bardzo kaloryczne. W związku z tym powinno się je jadać z rozsądkiem.

  Chipsy są przepyszne

  Na pewno każdy z nas ma swój ulubiony smak chipsów. Jaki smak chipsów jest Waszym ulubionym? Z całą pewnością bardzo dużą popularnością cieszą się chipsy paprykowe. Zaryzykujemy, że ten smak jest smakiem najpopularniejszym. Wyróżniamy również chipsy solone, bekonowe czy też o smaku zielonej cebulki. Na sklepowych półkach znajdziemy jednak dużo więcej smaków chipsów. Wiele osób lubi chipsy o smaku ketchupu czy też w niestandardowym smaku jak na przykład smak niedzielnego obiadu.

  Może się to wydawać dziwne, ale smaki niespotykane i wręcz niezachęcające cieszą się niesłabnącą popularnością. Jedno jest pewne wiele osób decyduje się na takie połączenia smakowe z czystej ciekawości, aby móc zjeść coś ciekawego i innego. Producentom się to podoba i nie mają zamiaru przestawać nas zaskakiwać.
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more