Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Biszkopty – bardzo smaczne, nie tylko na diecie

  Biszkopty w zasadzie są nam znane od urodzenia. Podaje się je małym dzieciom, ale zajadają się nimi także osoby dorosłe. Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości. Wbrew pozorom z tego prostego składnika możemy przygotować wiele ciekawych potraw, które na pewno będą nam smakowały.

  Ciasto na biszkopcie

  Oczywiście biszkopty są wykorzystywane do robienia różnego rodzaju ciast. Ciasta te cieszą się ogromną popularnością. Z jednej strony są przepyszne i słodkie, ale z drugiej strony biszkopt gwarantuje ciastu lekkość, co również jest niezmiernie ważne. Najczęściej w ciastach wykorzystuje się spód biszkoptowy. Jednak jest wiele przepisów na ciasta, które są przekładane biszkoptami. Możemy przygotowywać ciasta według przepisów, ale możemy również wykorzystywać swoje własne pomysły. Co jak co, ale zarówno jedno, jak i drugie to świetny pomysł.

  W kuchni musimy się bawić, a biszkopt daje nam wiele możliwości na tę zabawę. Co do tego nie mamy żadnych wątpliwości.
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more