Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Jak właściwie sadzić maliny?

  Okazuje się, że odnalezienie sklepu, w którym zakupić będziemy mogli maliny, nie będzie stanowiło większego problemu. Owoce te są niezmiernie popularne. Znajdziemy je w każdym sklepie z akcesoriami ogrodniczymi.

  Zasadźmy swoje maliny

  Sadzenie malin na pewno nie jest skomplikowanym procesem. Musimy jednak cały proces przeprowadzić niezwykle dokładnie. Na samym początku przycina się końcówki korzeni. Musimy się pozbyć tym, które zostały zranione czy też po prostu są suche. Kolejny krok to wykopanie rowu, w nim umieszczamy sadzonkę. Wystarczy w zupełności głębokość dziesięciu centymetrów. Korzenie sadzonki zawsze przed posadzeniem zanurzamy w wodzie. Później już tylko zakopujemy.

  Nie zapomnijmy na końcu ubić gleby. Nawet możemy zrobić to stopami. Przycinamy także później pędy, które się pojawiły powyżej pąka zlokalizowanego w odległości mniej więcej dwudziestu pięciu centymetrów powyżej ziemi. Czy jest to skomplikowane? Na pewno dla większości z Was nie będzie to stanowiło kompletnie żadnego problemu.
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more