Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Jak poprawnie przechowywać jarmuż?

  Jarmuż musimy przechowywać w lodówce najlepiej w foliowym woreczku. Dlaczego jest to takie ważne?

  Zasady przechowywanie jarmużu

  Jarmuż to warzywo, które jest znane przez wszystkich z nas. Co więcej jarmuż jest bardzo smaczny. Mamy jednak wątpliwości co do tego jak przechowywać to drogocenne warzywo? Czy zatem możemy prosić o jakieś wskazówki? Tak jak zostało już wspomniane jarmuż możemy przechowywać w foliowym woreczku oczywiście w lodówce. W ten sposób przechowywany jarmuż zachować może świeżość nawet przez dobrych kilka dni.

  Co ciekawe jarmuż możemy także zamrozić. Najlepiej temu procesowi poddać liście w całości. Po zamrożeniu zachowują one w dalszym ciągu swoją kruchość oraz oddzielić łatwo je od łodygi twardej.

  Gdy nie mamy dostępu do świeżego jarmużu, to możemy się postarać o własną uprawę. W zasadzie w każdej sytuacji jest to świetne rozwiązanie. Wiemy wówczas co jemy i nie musimy obawiać się żadnej chemii. Co do tego nie mamy żadnych wątpliwości.
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more