Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Jak należy przechowywać cytrynę?

  Co jak co, ale każdy z nas lubi cytrynę chociażby jako dodatek do gorącej herbatki czy też do zimnego drinka. Jednak musimy się koniecznie dowiedzieć jak cytrusy powinniśmy przechowywać.

  Bardzo cenne wskazówki

  Pamiętajmy o tym, że cytryny powinniśmy przechowywać koniecznie w cieple. Wiele osób jednak trzyma cytryny w lodówce. Możemy zauważyć, że cytryny szybko poza lodówką pleśnieją czy też wysychają. Jeśli chcemy mieć stu procentową pewność, że zawsze mamy świeżą cytrynę czy też limonkę, to powinniśmy raczej przechowywać je w lodówkach.

  Musimy sobie powiedzieć jasno, że wbrew pozorom lodówka kompletnie nie szkodzi sokowi, ani też nie sprawa, że jest go jakoś mniej.

  Powinniśmy również kupować cytryny w sprawdzonym miejscu. Co jak co, ale zależy nam na owocach wysokiej jakości oraz koniecznie na owocach ekologicznych. Nic innego w zasadzie nas nie interesuje. Powinniśmy mieć to na względzie. Oczywiście cytryny możemy spróbować hodować samodzielnie, ale nie jest to zbyt łatwe.
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more