Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Co musimy wiedzieć o cytrynie?

  Czy wiesz, że cytryna pochodzi z Chin południowo-wschodnich. Jednak w chwili obecnej nie występuje już tam. Do Europy cytryna przybyła w okresie już średniowiecza. Tenże owoc potrafi naprawdę zdziałać cuda w bardzo różnych aspektach naszego życia.

  Zastosowanie cytryny

  Cytryny możemy stosować jako świetny dodatek do herbaty czy też przydaje się podczas przyrządzana posiłków. Cytryny są świetnym pomocnikiem w kulinarnych sprawach, a także w sprawach zdrowotnych, urodowych, ale również się przydaje podczas porządków domowych. A co sprawia, że cytryny są używane wszechstronnie oraz posiadają tak bardzo zastosowań?

  Cytryna dokładnie waży około sześćdziesięciu gramów. Dostarcza nam jakieś siedemnaście kalorii, a do tego wszystkiego nam zapewnia jakieś pięćdziesiąt procent zapotrzebowania dziennego na witaminę C. Jest to wręcz niesamowite. Owoc ten dodatkowo jest bogaty w wapń, witaminę B6, potas, magnez oraz wiele, wiele innych. Jak widzimy jego właściwości są naprawdę szerokie.
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more