Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Jak najlepiej kupować mandarynki?

  Mandarynki są owocami bardzo lubianymi. Przepadają za nimi dorosłe osoby oraz także dzieci. Musimy jednak wiedzieć, że powinniśmy zadbać o to, aby w naszych domach znalazły się mandarynki o wysokiej jakości. Jak takie kupić?

  Czym kierować się przy wyborze mandarynek?

  Jeśli już mamy sprawdzone miejsce, w którym możemy zakupić mandarynki, to można powiedzieć, że osiągnęliśmy już połowę sukcesu. Jednak jeśli nie, to musimy takie znaleźć. Najprościej powinniśmy dowiedzieć się na co przy wyborze mandarynek zwracać uwagę. Przybliżmy sobie ten temat. W zasadzie to niezależnie od tego, na którą się zdecydujemy odmianę, musimy pamiętać, że o dobrej jakości oraz także świeżości mandarynek świadczy ich aromat intensywne.

  Przy wyborze mandarynek powinniśmy się kierować przede wszystkim ich wyglądem. Zawsze wybierajmy takie, które są mocno pomarańczowe, a do tego miękkawe. Pamiętajmy, że mandarynki nie powinny mieć pod skórką pustych miejsc. Chodzi o to, że taka mandarynka na sto procent będzie wyschnięta.
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more