Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Jak na szczypiorek w doniczce sadzić cebulę?

  Nie da się ukryć, że sadzenie cebuli na szczypior do doniczek jest sposobem sprawdzonym, aby w zasadzie o dowolnej porze roku mieć zdrowy oraz świeży szczypiorek, a na dodatek z własnej uprawy.

  Czy każda cebula się do tego nadaje?

  Niby uprawa szczypiorku jest prosta i nie stanowi problemu, ale mamy poważne wątpliwości. Pojawia się wiele pytań. Bardzo dobrą informacją jest to, że cebulę w doniczce na szczypiorek możemy sadzić przez cały rok. W tej kwestii nie ma żadnych ograniczeń. Po to rozwiązanie jednak sięgamy najchętniej w zimowym okresie. To właśnie wtedy za oknem jest ponuro oraz szaro i chcemy w swoich potrawach nieco koloru.

  Cebula, którą wykorzystamy powinna być w nienaruszonym stanie. Poleca się także użyć cebuli niezbyt dużej, ani też niezbyt małej. Średnie okazy sprawdzą się najlepiej. Powinniśmy jej zagwarantować miejsce słoneczne oraz odpowiednie nawadnianie. W ten sposób w bardzo krótkim okresie będziemy mogli cieszyć się własnym szczypiorkiem.
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more