Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Dlaczego warto jeść sałatę?

  Obojętnie w jakim jesteśmy wieku nie powinniśmy sobie żałować sałaty. Osoby, które spożywają dużo warzyw liściastych zielonych, są szczupłe, rzadziej chorują oraz także nie narzekają na swoją cerę.

  Smaczne i zdrowe warzywo

  Sałata jest bardzo smaczna oraz także bardzo zdrowa. Możemy jeść ją samą, jak i także z licznymi dodatkami. Tak naprawdę do sałaty możemy dodać co tylko lubimy. Sałata ma sporo wartości odżywczych. Mało kto wie, ale wykazuje działanie bakteriobójcze. Jest w stanie chronić przed zarazkami, przyspiesza gojenie się ran oraz pomaga pokonać różnego rodzaju infekcje. Czy te argumenty są wystarczające, aby pokusić się o jej jedzenie regularne? Myślę, że tak.

  Dla osób, które w dalszym ciągu nie są przekonane należy dodać o jej imponującym składzie. W sałacie znajduje się witamina C, witamina E, potas, żelazo, magnez, mangan oraz kwasy organiczne. Naprawdę sporo tego jest. Kupujmy sałatę i nie żałujmy sobie jej. Wprowadźmy sałatę także do jadłospisu codziennego swoich dzieci.
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more