Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Dlaczego warto jeść orzechy włoskie?

  Co jak co, ale wartość jeść orzechy włoskie. Musimy jednak uważać na ilość jedzonych orzechów. Jest to doskonała przekąska chrupiąco po, którą może każdy z nas sięgnąć.

  Rewelacyjne orzechy włoskie

  Orzechy włoskie to przede wszystkim zawartość witaminy z grupy B, witaminy E oraz także wielu mineralnych składników. Jest to najlepszy dowód na to, że orzechy włoskie są niezwykle wartościowe. Na pewno na orzechy powinny uważać osoby przebywające na diecie. Wbrew pozorom orzechy włoskie mają sporo tłuszczu. Są to dokładnie kwasy tłuszczowe nienasycone. Wpływają jednak one pozytywnie na naszą urodę oraz na nasze zdrowie. Warto także wiedzieć, że każda odmiana orzechów ma swoje właściwości indywidualne w uporaniu się z różnego rodzaju dolegliwościami.

  Orzechy włoskie są bardzo dobrym źródłem witaminy B6 oraz kwasu foliowego, który jest polecany szczególnie kobietom karmiącym piersią oraz kobietom w ciąży. Naprawdę orzechy włoskie są wręcz genialne. Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości.
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more