Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Dlaczego powinniśmy jeść ananasy?

  Ananasy to wspaniałe owoce. Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości. Musimy także wiedzieć, że ananas jest nie tylko smaczny, ale także bardzo zdrowy. Przekonajmy się o tym na własnej skórze.

  Bromelaina jest bardzo ważna

  Nie da się ukryć, że przepisy kulinarne jak najbardziej rekomendują wszelkie wartości ananasa. Ananas przede wszystkim jest dedykowany osobom, które dbają o swoją formę, osobom odchudzającym się czy też osobom cierpiącym na bóle stawów.

  Wszystko za sprawą bromelainy. Jest to tak naprawdę grupa enzymów o przeciwbólowych właściwościach oraz o właściwościach odchudzających. To ona właśnie stoi za wyjątkowym, słodko-kwaśnym smakiem owocu jakim jest ananas.

  Tenże owoc okazuje się cały czas bezcenny w dietach oraz także w leczeniu obrzęków różnorakich oraz także stanów zapalnych. Dodatkowo, zawarte witaminy w ananasie wspierają odpornościowy układ oraz także wzrok. Kupujmy zatem ananasy regularnie w sprawdzonych miejscach. Unikajmy miejsc o wątpliwej jakości.
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more