Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Czy warto jeść jagody?

  Jagody są owocami, które wiele osób po prostu nie docenia. Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości. Przekonajmy się, że warto jeść jagody, ponieważ są niezmiernie zdrowe.

  Właściwości zdrowotne jagód

  Jagody jak najbardziej skutecznie hamują biegunki. Stosowane są one przy pokarmowych zatruciach, łagodzą nudności oraz bóle brzucha. Co więcej obniżają również sam poziom cholesterolu. Jakby tego było mało także zmniejszają stężenie cukry we krwi u osób, które wzmagają się z cukrzycą. Są oczywiście przepyszne.

  Jagody znajdziemy w każdym lesie. Nie trzeba się zbyt wiele natrudzić, aby móc zebrać ich cały dzbanek. Jest to czynność, która jest połączeniem przyjemnego i zarazem pożytecznego. Naprawdę świetne połączenie.

  Oczywiście nie musimy chodzić po lasach. Możemy śmiało jagody kupić przy lasach od zbieraczy czy też na bazarach bądź w sklepach. Raczej preferujemy dwie pierwsze opcje. Wówczas mamy pewność, że jagody są świeże i mają mnóstwo witamin. O takie owoce nam chodzi.
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more