Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Czy w ogóle warto jeść szparagi?

  Szparagi nie tylko są naprawdę bardzo smaczne, ale także wpływają korzystanie na nasz organizm. Przekonajmy się na własnej skórze, dlaczego warto jeść szparagi.

  Niskokaloryczne oraz jednocześnie pożywne

  Sezonem na szparagi jest wiosna. Wówczas szparagi są dosłownie wszędzie. Możemy spotkać je na targach, w sklepach, jak i także w hipermarketach. Ich zielone oraz białe łodygi już z daleka przyciągają wzrok. Szparagi możemy gotować, piec czy też smażyć.

  Ważną informacją dla wszystkich osób będących na diecie jest sam fakt, że szparagi są naprawdę niskokaloryczne. Co więcej składają się w dziewięćdziesięciu procentach z wody.

  Powiedzmy sobie jasno, że szparagi są genialnym uzupełnieniem jadłospisu u wszystkich osób, które są aktywne oraz uprawiają sport. Szparagi nie są monotonne i możemy z nich wyczarować prawdziwe cuda. Nie muszą być jedynie dodatkiem do ziemniaków oraz mięsa. Jest naprawdę wiele możliwości. Między innymi możemy nimi nadziewać mięsa oraz ryby.
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more