Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Bób oraz jego właściwości odżywcze

  Nasiona boby znane są powszechnie zarówno w Europie, Afryce oraz na Bliskim wschodzie. Jak większość roślin strączkowych bób zawiera naprawdę bardzo wiele składników jakże cennych.

  Panuje moda na bób

  Bób cieszy się coraz większą popularnością. Nie da się ukryć, że wynika to z tego, że coraz więcej osób przechodzi na wegetarianizm. Jednak nie tylko wegetarianie doceniają wartości odżywcze tego wspaniałego warzywa. W szczególności rolę bobu w wegetariańskiej diecie stanowi dostarczenie białka. Jednak to nie wszystko.

  Bób to przedstawiciel strączkowych warzyw. Posiada jedną oraz niepodważalną zaletę – nie tylko jest integralną częścią diety, a do tego jest również bardzo sycący. Letnie miesiące, gdy bób możemy wszędzie kupić, są najlepsze, aby do tego niezwykle warzywa się przekonać oraz przede wszystkim skorzystać z jego zdrowotnych właściwości.

  Jak najbardziej warto postawić na bób. Jest bardzo smaczny oraz możemy dodatkowo nim poprawić swoje zdrowie. Na to właśnie liczymy.
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more