Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Uprawa cebuli w naszych domach

  Czy możemy uprawiać cebulę we własnym domu? W zasadzie nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań.

  Jakie warunki należy zagwarantować cebuli?

  Specjaliści uważają, że co po niektóre warzywa, w tym właśnie warzywa cebulowe, wykazują bardzo specyficzną delikatność w zakresie samego terminu sadzenia oraz siewu. Do tejże grupy z pewnością należy między innymi cebula dymka, cebula zwyczajna, cebula siedmiolatka, cebula szalotka czy też cebula wielopiętrowa, a na dodatek por oraz czosnek.

  Cebula jest rośliną o dosyć słabo rozwiniętym korzeniowym systemie. Dlatego właśnie gleba, na której sobie rośnie powinna posiadać dużo pokarmowych składników, jak i także wilgoci. Sadzenie cebuli powinno mieć miejsce w przepuszczalnej oraz żyznej ziemi.

  Gdy zapoznamy się szczegółowo ze wszelkimi praktycznymi uwagami, to nie będziemy mieli żadnych wątpliwości co do jej uprawy. Co więcej poradzimy sobie z nią na piątkę z plusem i będziemy chcieli więcej i więcej. Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości.
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more