Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Maseczki znanej firmy do kupienia w Żabce [maseczki wielokrotnego użytku]

  Żabka od kilku tygodni wspólnie z franczyzobiorcami kontynuuje dystrybucję maseczek jednorazowych bez zysku. Dodatkowo od 6 maja br. w związku z zapotrzebowaniem klientów wprowadza do oferty produktowej sprzedaż komercyjną maseczek wielokrotnego użytku polskiej marki sportowej 4F. Maseczki marki 4F będą dostępne w sprzedaży pojedynczo w cenie 5.99zł oraz w trzypaku w cenie 14,99zł.

  – Nieustannie dokładamy starań, aby wszyscy klienci sklepów  Żabka mogli z łatwością zaopatrzyć się w maseczki. Cały czas dostępne są w naszej sieci maseczki jednorazowe sprzedawane bez zysku, natomiast reagując na oczekiwania naszych klientów dzięki współpracy z marką 4F uruchomiliśmy dodatkowo w ramach oferty produktowej sprzedaż maseczek wielokrotnego użytku. W najbliższym czasie do naszej sieci trafi kilkadziesiąt tysięcy takich maseczek, sprzedawanych pojedynczo oraz w pakietach po 3 szt. W tego typu maseczki są już zaopatrzeni franczyzobiorcy oraz pracownicy naszych sklepów – mówi Anna Grabowska Wiceprezes Zarządu ds. Komercyjnych w firmie Żabka Polska.

  Maseczki 4F będą dostępne w kilku wariantach kolorystycznych i cenowych. Od 6 maja br. w sieci dostępne są do kupienia maseczki pakowane pojedynczo, bawełniane z dwiema warstwami polipropylenowymi w cenie 5,99 zł. W kolejnych dniach w Żabkach będą dystrybuowane również maseczki złożone z dwóch warstw dzianiny poliestrowej z jonami srebra, które posiadają właściwości antybakteryjne. Maseczki będą pakowane w trzypaki i dostępne w kolorze czarnym i białym, w cenie 14,99zł. Wszystkie maseczki mogą być prane w temperaturze 60°C i zachowują swoje właściwości do 10 prań. Obydwa warianty przeznaczone są dla osób dorosłych. Żabka zapowiada, że w najbliższym czasie w sieci pojawią się także maseczki dla dzieci.

  – Cieszymy się, że możemy wspólnie z Żabką połączyć siły i dać Polakom możliwość zakupu maseczek wielokrotnego użytku, teraz udostępnionych do sprzedaży w ponad 6100 sklepach największej sieci convenience w Polsce. Warto podkreślić, że firma OTCF przekazuje 5% wartości netto ze sprzedaży maseczek w pakietach po 3 szt. na wsparcie Fundacji 4F Pomaga  – podkreśla  Justyna Gościńska, członek Zarządu Fundacji 4F Pomaga.

  Sieć Żabka wyposażyła w maseczki wielokrotnego użytku  także pracowników, franczyzobiorców oraz obsługę sklepów. Przypomnijmy, że w połowie kwietnia sieć wprowadziła do dystrybucji  jednorazowe maseczki ochronne w cenie 16,17 zł za pakiet 10 sztuk. Ich cena wynika z całkowitej rezygnacji z marży zarówno przez sieć, jak i franczyzobiorców. Łącznie  Żabka rozdystrybuuje ok. 30 mln maseczek jednorazowych, by każdy klient mógł zabezpieczyć siebie i najbliższych. Pół miliona jednorazowych maseczek ochronnych Żabka Polska przekazała służbie zdrowia.

  Szczegółowe informacje na temat działań podjętych przez Żabkę w walce z koronawirusem można znaleźć pod adresem: https://www.zabka.pl/biuro-prasowe/stanowisko-zabka-polska-w-sprawie-koronawirusa

  źródło: Żabka – biuro prasowe
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more