Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Dwie nowoczesne Biedronki na Dolnym Śląsku. Rabaty nawet do 80 procent!

  Eleganckie i ekologiczne – takie są sklepy sieci Biedronka na Dolnym Śląsku otwarte ponownie 9 lipca  po modernizacji. Mowa o sklepach we Wrocławiu przy ul. Sułowskiej 7 i w Kiełczowie przy ul. Wrocławskiej 23D.  W sklepach zostały zastosowane ekologiczne rozwiązania, a sale sprzedaży dostosowano do formatu 2.0. Dzięki temu są bardziej wygodne dla klientów. W obu placówkach z okazji ponownego otwarcia na kupujących czekają upominki oraz produkty w promocyjnych cenach, z rabatami sięgającymi aż 80 procent.

  Zakupy w placówkach sieci Biedronka w formacie 2.0, który zakłada zaprojektowanie przestrzeni sklepu w sposób bardziej przyjazny dla klientów oraz dzięki bogatej ofercie produktów, to dla kupujących nie tylko większy komfort, ale także prawdziwa przyjemność. W trakcie remontów wcieliliśmy w życie wiele rozwiązań proekologicznych. W obu placówkach  zastosowaliśmy m.in. oświetlenie LED oraz wymieniliśmy urządzenia chłodnicze na wykorzystujące ekologiczny gaz CO2 – Cezary Kucper, regionalny menedżer ds. marketingu operacyjnego sklepów Biedronka na Dolnym Śląsku

  Placówka we Wrocławiu

  Powierzchnia zmodernizowanej Biedronki to 759 m2. W sklepie zamontowano 4 kasy samoobsługowe oraz 4 kasy tradycyjne. Klienci mogą w wygodny sposób sprawdzać ceny produktów używając dwóch elektronicznych czytników. Na zmotoryzowanych czeka parking, liczący 55 miejsc, w tym 2 dla osób niepełnosprawnych. Sklep Biedronka we Wrocławiu przy ul. Sułowskiej  jest otwarty od poniedziałku do czwartku w godzinach 6:30 – 22:00, w piątek i sobotę od 6:30 do 23:00 a w niedziele handlowe od 6:30 do 22:00.

  Placówka w Kiełczowie

  Po remoncie sala sprzedaży Biedronki w Kiełczowie liczy ponad 1000 m2. W sklepie zamontowano 5 kas samoobsługowych oraz 4 tradycyjne. Do dyspozycji klientów jest parking liczący 81 miejsc z czego 2 dedykowane są osobom niepełnosprawnym. Placówka przy ul. Wrocławskiej będzie otwarta od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe w godzinach 6:30 – 23:00.

  Zarówno we wrocławskiej, jak i kiełczowskiej Biedronce, dla 150 osób, które jako pierwsze odwiedziły w dniu ponownego otwarcia te sklepy przygotowano specjalne upominki. Dodatkowo w dniach 9 – 11 lipca na klientów obu placówek czekają wyjątkowe oferty obejmujące między innymi mięso oraz owoce i warzywa. Świeży filet z piersi kurczaka Biedronka oferuje w cenie 8,99 zł za kilogram, a banany aż 60 % taniej – kilogram kosztuje tylko 1,99 zł. 80 % taniej z kolei, w cenie 0,99 zł za kilogram można kupić pomidory.  Sieć przygotowała także wyjątkową promocję na lody Magnum, zakładając zakup drugiej sztuki tylko za 1 zł.

  Źródło: biuro prasowe Biedronka
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more