Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Biedronka: Czas na Grill w Domu [Majówka]

  Biedronka to od lat najwierniejszy kompan Polaków w przygotowaniach do majówki, oferując produkty najwyższej jakości w codziennie niskich cenach. W tym roku w ramach akcji „Czas na Grill w Domu” sieć przygotowała katalog produktów w szczególnie atrakcyjnych cenach w ofercie Oszczędzaj połowę, np. kiełbasę śląską i brykiet z węgla drzewnego w ofercie 1+1 gratis. Aby jeszcze lepiej dopasować się do potrzeb klientów sklepy sieci Biedronka w całej Polsce będą otwarte dłużej.

  Sklepy sieci Biedronka w najbliższych dniach będą pracować dla klientów w wygodnym dla nich rytmie: do czwartku 30.04 ponad 2,5 tys. sklepów sieci Biedronka będzie otwartych non stop do 23.30,  w sobotę 2.05 ponad 2,7 tys. sklepów będzie czynnych od 5.00 lub 6.00 do 23.30.

  W tym roku, z uwagi na wyjątkową sytuację dookoła nas, Biedronka na majówkę przygotowała akcję „Czas na Grill w Domu”. Wierzymy, że mimo specyficznych okoliczności Polakom uda się odpocząć przy smacznych daniach z grilla, tym bardziej, że robiąc zakupy w Biedronce każdy znajdzie coś dla siebie w szczególnie atrakcyjnych cenach – mówi Dorota Wrotek-Gut, dyrektor ds. komunikacji marketingowej w sieci Biedronka.

  Tradycjonaliści kupią jeden z najpopularniejszych produktów grillowych, czyli kiełbasę śląską 550 g, w ofercie 1+1 gratis za 4,99 zł oraz brykiet z węgla drzewnego również w ofercie 1+1 gratis. Mogą sięgnąć również po karkówkę grillową za 11,45 zł (wcześniej 22,90 zł). Osoby celujące w bardziej wyszukane inspiracje kulinarne znajdą wiele ryb i owoców morza np. łososia wędzonego czy białe krewetki, do nabycia w promocji Drugi 40% taniej. Biedronka przygotowała również grillowe produkty dla wegetarian: serek zakopiański Światowid z Gór 200 g za 4,99 zł w ofercie Drugi 56% taniej i ser Halloumi 225 g za 7,99 zł w ofercie Drugi 40% taniej, a także wegeburgery goVege 200 g za 7,99 zł i tofu 180 g za 3,49 zł. Pomysłem na deser są natomiast praliny Ferrero Rocher i lody Big Milk, Carte D’Or i Magnum dostępne 2 maja w specjalnej promocji 1+1 gratis.
  A co jeśli ktoś jeszcze nie ma grilla? Aby cieszyć się smakiem wspomnianych potraw, kupi go w przystępnej cenie w Biedronce. Grill z chromowanym rusztem jest dostępny w cenie 69,90 zł, grill kulisty z systemem regulacji powietrza: za 79,90 zł. Zestaw akcesoriów grillowych w walizce kupimy w Biedronce za 79,90 zł.
  Sieć pomoże klientom również w odpowiednim świętowaniu Dnia Flagi 2 maja, oferując im biało-czerwoną flagę z drzewcem za 12,99 zł. Godziny otwarcia poszczególnych sklepów dostępne są na stronie Biedronka.pl
  źródło: Biuro Prasowe Biedronka  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more