Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Nowy sklep Biedronka w Grudziądzu [DOKŁADNA LOKALIZACJA]

  Sieć Biedronka zaprasza mieszkańców Grudziądza do nowego sklepu przy ul. Wyspiańskiego 27. To dwunasty sklep tej sieci w Grudziądzu, ale pierwszy z ladą tradycyjną. Placówka, która działa w miejscu, gdzie wcześniej funkcjonował sklep Tesco, działa od wtorku 28 kwietnia od godziny 6:00. Na klientów czekają wyjątkowe rabaty.

  W związku z otwarciem placówki w dniach 28 kwietnia – 4 maja na klientów sieci Biedronka czeka specjalna oferta: wszystkie warzywa będzie można kupić aż o 30% taniej. Atrakcyjne ceny obejmą również mięso i nabiał. Szynkę wieprzową bez kości Biedronka przy ul. Wyspiańskiego oferuje w cenie 14,99 zł za kilogram a ser Gouda Sierpc kosztem 17,99 zł za kilogram (22% taniej). Dodatkowo klienci, którzy zrobią zakupy za minimum 100 zł, otrzymają przy kasie 50% rabatu na cukier biały. Do tego: dużo tańsze produkty niespożywcze. Na przykład piłę szablasta Niteo można będzie kupić za 99 zł, zamiast 139 zł, a akumulatorowy klucz udarowy kosztować będzie w promocji 179 zł, zamiast 249 zł. Oferta promocyjna obowiązuje do 4 maja lub do wyczerpania zapasów.

  Jednym z wyróżników nowej placówki jest specjalne stoisko mięsno-wędliniarskie, oferujące szeroki wybór produktów na wagę, które wzbogacają asortyment wędlin i mięs paczkowanych – mówi Iwona Kubiak-Karpińska, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka

  To już dwunasty sklep Biedronka w Grudziądzu

  Nowy sklep w Grudziądzu jest przyjazny środowisku ze względu na zastosowane oświetlenie LED oraz regały chłodnicze wykorzystujące gaz CO2. Przy sklepie powstał parking z 40 miejscami (w tym dwa przeznaczone są dla osób niepełnosprawnych).

  Godziny otwarcia

  W związku z akcją Białe Noce, Biedronka przy ul. Wyspiańskiego 27 w Grudziądzu będzie czynna całodobowo od 28 kwietnia, od godziny 6:00 do 30 kwietnia, do godziny 23:45. Z kolei w sobotę 2 maja sklep czynny będzie w godz. 5:00 – 24:00, a później w maju – od poniedziałku do czwartku w godz. 6:30 – 22:00, w piątki i soboty w godz. 6:30 – 22:00, a w niedziele handlowe w godz. 8:00 – 20:00.
  biuro prasowe Biedronka (źródło informacji)  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more