Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

 1. Strona główna
 2. »
 3. Wpisy
 4. »
 5. Rejestracja Karty Biedronka. Jak ją aktywować i zarejestrować?

Rejestracja Karty Biedronka. Jak ją aktywować i zarejestrować?

Rejestracja Karty Biedronka. Jak ją aktywować i zarejestrować?

Każdy klient Biedronki, by skorzystać z najlepszych ofert, posiada Kartę Moja Biedronka. Jeśli nie posiadasz Karty Biedronki, przeczytaj poniższy artykuł, aby dowiedzieć się, jak ją zdobyć.

Okazuje się, że wyrobienie Karty Moja Biedronka jest bardzo proste, a gdy już ją będziesz posiadać, niesie to za sobą szereg korzyści, które znajdziesz poniżej.

Fot. Biedronka

1. Rejestracja Karty Moja Biedronka. Jak założyć Kartę?

 • Rejestracja Karty Moja Biedronka jest bajecznie prosta. Możesz to zrobić za pośrednictwem strony Biedronka.pl, postępuj zgodnie ze wskazówkami tam podanymi, by założyć kartę.

2. Jak otrzymać kartę Biedronki?

 • Wyrobioną kartę Biedronki można otrzymać w każdym sklepie Biedronka. Należy poprosić kasjera o kartę — na pewno Ci w tym pomoże.

3. Jak aktywować Kartę Biedronka?

 • Samo wyrobienie karty Moja Biedronka nie upoważnia nas do korzystania z niej w pełni. Trzeba ją jeszcze aktywować. 
 • Aby aktywować już wyrobioną kartę, musisz zalogować się na Biedronka.pl — następnie wpisać numery karty w odpowiednim polu. System poprosi Cię o twoje dane, w tym numer telefonu, lub adres email. Jest to konieczne w celu otrzymywania aktualnych ofert rabatowych.
 • Gdy przejdziesz całą procedurę, zaloguj się na swój adres e-mail i aktywuj link. Po aktywacji ciesz się promocjami i ofertami dzięki Karcie Moja Biedronka.

4. Wygoda

 • Do każdej wyrobionej karty Biedronki dołączone są dwie mniejsze karty. Dzięki temu rozwiązaniu możesz przekazać mniejsze karty swoim bliskim i razem cieszyć się z promocji!

5. Bliskość Biedronki

 • Poniżej znajdziesz aktualną gazetkę promocyjną Biedronki, dzięki której nie ominą Cię najlepsze rabaty z użyciem Karty Moja Biedronka.

Biedronka ❤️ Najnowsze promocje od 4 LIPCA ✔️


Biedronka od 04.07.


Biedronka ❤️ MEGA PROMOCJE! od 30.06.


Biedronka od 27.06.


Biedronka od 20.06.


Biedronka od 17.06.


Biedronka od 13.06.
Czytaj także:
Biedronka na pomoc Ukrainie. Sprawdź ile MILIONÓW zebrano.
Biedronka na pomoc Ukrainie

Sieć sklepów Biedronka od samego wybuchu wojny na Ukrainie zaczęła wspierać Ukrainę w jej działaniu zmierzającemu ku obronie swojej Ojczyzny. Read more

>>> HiT w Biedronce! BIEDRONKOBUSY!
Bus Biedronki

HIT w Biedronce - BIEDRONKOBUSY! Biedronkobusy już niedługo ruszają w trase Sieć sklepów Biedronka otwiera Biedronkobus Read more

Mąka kukurydziana Biedronka. Ile kosztuje? [cena]

Mąka kukurydziana Biedronka Sprawdź aktualną cenę na produkt: mąka kukurydziana w gazetkach promocyjnych. Najnowsze gazetki znajdują się poniżej:

Karta Lidl Plus. Obniżki dla stałego klienta.

Karta Lidl Plus. Obniżki dla stałego klienta. Szukasz informacji  dotyczących Karta Lidl?  Spraw sobie, lub swoim bliskim radość kupując Karty Read more