Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  „Lato Pełne Nagród”, czyli wakacyjna loteria sieci Kaufland i Payback

  Ponad 30 mln złotych zaoszczędzili do tej pory klienci sklepów Kaufland robiący zakupy z  kartą Payback. W ciągu 2 lat funkcjonowania Programu w marketach sieci skorzystało z niego prawie 7 mln użytkowników. Od dziś okazując kartę PAYBACK podczas zakupów, będzie można także wygrać atrakcyjne nagrody – dzięki specjalnej loterii przygotowanej przez obie firmy.

  Kaufland i PAYBACK współpracują od kwietnia 2018 roku. Licząca już 224 sklepy sieć handlowa zaangażowała się w multipartnerski Program, chcąc zapewnić swoim klientom dostęp do korzyści. Jak wynika ze statystyk Kauflandu, Program cieszy się niesłabnącą popularnością wśród osób odwiedzających sklepy.

  Od momentu wprowadzenia Programu w naszych marketach zakupy z kartą PAYBACK zrobiło  prawie 7 mln klientów. Ponad  5 mln z tych kart zostało wydanych w sklepach naszej sieci. To pokazuje, że prosty, a zarazem atrakcyjny pod względem benefitów Program doskonale wpisał się w oczekiwania kupującychKlienci mogą zbierać punkty podczas każdych zakupów, a następnie wykorzystać je wg swoich potrzeb. W naszych sklepach szczególną popularnością cieszy się możliwość płatności punktami za kolejne zakupy, która przekłada się na realną korzyść finansową – mówi Norbert Czyżewski, dyrektor pionu CRM w sieci Kaufland.

  Milionowe oszczędności

  Atutem Programu są realne oszczędności. Klienci mogą obniżyć koszt zakupów, „wymieniając” zgromadzone punkty na złotówki – każde  100 punktów to  1 zł. Jak wynika ze statystyk sieci, od momentu wprowadzenia Programu PAYBACK klienci Kaufland oszczędzili dzięki zgromadzonym punktom aż 30 mln złotych. Oprócz możliwości płatności punktami za zakupy w sklepach Kaufland i u partnerów Programu właściciele kart PAYBACK mogą wykorzystać je m.in.  na atrakcyjne nagrody rzeczowe , vouchery i karty podarunkowe, a nawet wesprzeć nimi program dożywiania dzieci  PAJACYK. Punkty można zbierać w 2 000 miejsc w tym 250 sklepach online.Wykaz partnerów, a także szczegółowe informacje na temat Programu PAYBACK w Kaufland można znaleźć na stronie internetowej Kaufland.pl/PAYBACK.pl

  Lato pełne nagród i promocji

  W lipcu klienci robiący zakupy z kartą PAYBACK  w Kauflandzie , oprócz zbierania punktów za zakupy, mają szansę zdobyć atrakcyjne nagrody.  Już w czwartek 9 lipca br. w sklepach Kaufland rusza specjalna, organizowana wspólnie z PAYBACK loteria „Lato Pełne Nagród”. By wziąć w niej udział i otrzymać los, wystarczy zrobić zakupy z kartą. W każdym losie kryje się nagroda gwarantowana – kupony na zakupy w sklepach Kaufland oraz tankowanie na stacjach bp Polska. Ponadto w loterii do wygrania jest ponad tysiąc nagród , a wśród nich m.in. wysokiej klasy samochody osobowe BMW serii 3, kilkaset kart podarunkowych na zakupy w sklepach Kaufland oraz karty paliwowe do wykorzystania na stacji bp i tysiące punktów PAYBACK. Letnia loteria Kaufland i PAYBACK potrwa do 29 lipca br.

  źródło: materiał Kaufland
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more