Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Białystok. Biedronka zaprasza na wygodne zakupy

  Wyjątkowe promocje, ekologiczne rozwiązania, zapach świeżo upieczonego chleba i aż 733 metry kwadratowe wygodnie zaaranżowanej przestrzeni – oto nowa Biedronka na osiedlu Wygoda w Białymstoku. Już dziś przywitała białostoczan wyjątkowymi okazjami. Placówka przy ulicy Trawiastej 2 to już 31. sklep sieci w stolicy Podlasia.

  Białystok to największe miasto w północno-wschodniej Polsce. Prawie 300 tys. mieszkańców miało okazje robić do tej pory zakupy w 30 sklepach Biedronki. Teraz na mapie pojawiła się kolejna, 31 placówka – nowoczesna, ekologiczna i wygodna. Z okazji otwarcia na białostoczan czekają wyjątkowe okazje, z których warto skorzystać.
  Szeroki wybór świeżych warzyw i owoców przygotowali Świeżoznawcy – biedronkowi eksperci od tej kategorii produktowej. W dniu otwarcia szczególnie polecają banany, które można kupić aż o 60% taniej – za 1,99 zł oraz ogórki szklarniowe 66% taniej – za 1,99 zł. Posiadacze karty Moja Biedronka mogą również skorzystać ze specjalnej promocji na filet z piersi z kurczaka za 8,45 zł za kilogam zamiast 16,89 zł – 49% taniej (oferta obowiązuje od 17.09 do 19.09 lub do wyczerpania zapasów). Osoby nie posiadające jeszcze karty Moja Biedronka, mogą ją zarejestrować w dniu otwarcia sklepu i korzystać z wielu dodatkowych promocji przygotowanych przez sieć każdego dnia.

  Z okazji otwarcia 31. sklepu sieci Biedronka w Białymstoku przygotowaliśmy specjalne promocje w dniu otwarcia, ale nasi klienci mogą liczyć na niskie ceny każdego dnia. Mamy nadzieję, że najnowsza placówka będzie chętnie odwiedzana przez mieszkańców, a nowoczesne rozwiązania w nim zastosowane, sprawią, że zakupy będą wyjątkowo wygodne

  Maciej Solecki, regionalny menedżer ds. marketingu operacyjnego w sieci Biedronka

  Zakupy w nowej Biedronce na osiedlu Wygoda nabierają nowego wymiaru, ponieważ na klientów czeka wiele wygodnych rozwiązań: aż 40 miejsc parkingowych, w tym dwa miejsca dla osób niepełnosprawnych, 5 kas tradycyjnych, 2 czytniki cen, a także przestronna sala sprzedaży o powierzchni 733 m2. Ta placówka, jak każdy nowy sklep Biedronki, została wyposażona również w ekologiczne nowości technologiczne, takie jak automatyczne i regulowane oświetlenie LED oraz regały chłodnicze wykorzystujące gaz CO2.
  Sklep Biedronka w Białymstoku, przy ul. Trawiastej 2 będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 06:00-23:00, oraz w niedziele handlowe od 07:00 do 21:00.
  źródło: Biedronka biuro prasowe


  Gazetka Biedronka od 23 Marca


  Gazetka Biedronka od 20 Marca


  Gazetka Biedronki od poniedziałku 20 marca


  Gazetka Biedronka od 16 Marca


  Gazetka Biedronka od 13 Marca


  Biedronka od 13 Marca.


  Biedronka od 9 marca


  Biedronka Kubota Gazetka


  Biedronka home od 06.03.


  Nowa gazetka Biedronki od Poniedziałku


  Biedronka od 06.03.


  Biedronka od 06.03.
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more