Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Białystok. Biedronka zaprasza na wygodne zakupy

  Wyjątkowe promocje, ekologiczne rozwiązania, zapach świeżo upieczonego chleba i aż 733 metry kwadratowe wygodnie zaaranżowanej przestrzeni – oto nowa Biedronka na osiedlu Wygoda w Białymstoku. Już dziś przywitała białostoczan wyjątkowymi okazjami. Placówka przy ulicy Trawiastej 2 to już 31. sklep sieci w stolicy Podlasia.

  Białystok to największe miasto w północno-wschodniej Polsce. Prawie 300 tys. mieszkańców miało okazje robić do tej pory zakupy w 30 sklepach Biedronki. Teraz na mapie pojawiła się kolejna, 31 placówka – nowoczesna, ekologiczna i wygodna. Z okazji otwarcia na białostoczan czekają wyjątkowe okazje, z których warto skorzystać.
  Szeroki wybór świeżych warzyw i owoców przygotowali Świeżoznawcy – biedronkowi eksperci od tej kategorii produktowej. W dniu otwarcia szczególnie polecają banany, które można kupić aż o 60% taniej – za 1,99 zł oraz ogórki szklarniowe 66% taniej – za 1,99 zł. Posiadacze karty Moja Biedronka mogą również skorzystać ze specjalnej promocji na filet z piersi z kurczaka za 8,45 zł za kilogam zamiast 16,89 zł – 49% taniej (oferta obowiązuje od 17.09 do 19.09 lub do wyczerpania zapasów). Osoby nie posiadające jeszcze karty Moja Biedronka, mogą ją zarejestrować w dniu otwarcia sklepu i korzystać z wielu dodatkowych promocji przygotowanych przez sieć każdego dnia.

  Z okazji otwarcia 31. sklepu sieci Biedronka w Białymstoku przygotowaliśmy specjalne promocje w dniu otwarcia, ale nasi klienci mogą liczyć na niskie ceny każdego dnia. Mamy nadzieję, że najnowsza placówka będzie chętnie odwiedzana przez mieszkańców, a nowoczesne rozwiązania w nim zastosowane, sprawią, że zakupy będą wyjątkowo wygodne

  Maciej Solecki, regionalny menedżer ds. marketingu operacyjnego w sieci Biedronka

  Zakupy w nowej Biedronce na osiedlu Wygoda nabierają nowego wymiaru, ponieważ na klientów czeka wiele wygodnych rozwiązań: aż 40 miejsc parkingowych, w tym dwa miejsca dla osób niepełnosprawnych, 5 kas tradycyjnych, 2 czytniki cen, a także przestronna sala sprzedaży o powierzchni 733 m2. Ta placówka, jak każdy nowy sklep Biedronki, została wyposażona również w ekologiczne nowości technologiczne, takie jak automatyczne i regulowane oświetlenie LED oraz regały chłodnicze wykorzystujące gaz CO2.
  Sklep Biedronka w Białymstoku, przy ul. Trawiastej 2 będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 06:00-23:00, oraz w niedziele handlowe od 07:00 do 21:00.
  źródło: Biedronka biuro prasowe


  Gazetka Biedronka od 17 czerwca 2024


  Gazetka Biedronka od 13 czerwca 2024


  Gazetka Biedronka od 10 czerwca


  Gazetka Biedronka od poniedziałku 10 czerwca 2024


  Gazetka Biedronka od 6 czerwca 2024
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more