Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Zasadźmy fasolę na własnym balkonie

  Czy wiesz, że możesz mieć własną fasolę bez posiadania ogrodu czy też działki? Możesz ją uprawiać chociażby na balkonie.

  Co zrobić, aby na balkonie wyrosła piękna fasola?

  Aby mieć na balkonie piękną fasolę, to nie możemy popełnić żadnego znaczącego błędu. Po przeczytaniu poniższego artykułu na pewno do tego nie dojdzie. Jeśli chodzi o fasolę, to sadzimy ją od 15 maja, w czerwcu bądź też najpóźniej w lipcu (ale tylko przez pierwszy tydzień). Te daty powinny dla nas być niezwykle ważne oraz znaczące. Fasolę możemy zasadzić w specjalnym warzywniaku, ale równie dobrze mogą to być donice na balkonie.

  Pamiętajmy o zasadzie, że większe ziarna fasoli należy siedzieć głębiej, a te mniejsze znacznie płycej. Kiedy możemy liczyć na zbiory? Na zbiory możemy liczyć na przełomie miesiąca lipca oraz sierpnia.

  Fasola zależnie od odmiany, ma strąki fioletowe, żółte czy też zielone. Gdy nasz zbiór ma strąki zielone, to oznacza to, że zrywamy je jeszcze przed dojrzeniem stu procentowym.
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more