Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Zalety uprawiania cebuli z dymki

  Nie da się ukryć, że uprawianie cebulki dymki jest bardzo popularne i nie ma co się dziwić. Niesie za sobą w zasadzie same zalety. O czym dokładnie mówimy?

  Zalet jest całe mnóstwo

  Tak naprawdę to zalet jest całe mnóstwo. Na pewno doceniamy to, że cebula dymka jest dużo bardziej niezawodna od siewu. Siewki młode są jak najbardziej podatne na choroby oraz także na działanie chwastów. W zasadzie to przez cały sezon dostarczają one nam świeżego szczypioru, a na koniec nawet możemy liczyć na dorodne cebule.

  Na terenach gdzie mamy do czynienia ze znacznie krótszym okresem wegetacyjnym, gdzie siew się kompletnie nie sprawdza, to może być jedyna możliwa metoda uprawy cebuli.

  Z dostępem do cebuli dymki nie będziemy mieć kompletnie żadnego problemu. Okazuje się, że dymkę możemy po prostu zakupić w ogrodniczym sklepie czy też wyhodować ją w swoim własnym zakresie. Nie powinniśmy mieć w zasadzie żadnego problemu. Co do tego nie mamy żadnych, nawet najmniejszych wątpliwości. Zapamiętajmy sobie to dokładnie.
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more