Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Rezerwuj w domu, odbieraj w sklepie Kaufland – specjalna aplikacja. „Wybieraj spośród 1500 produktów”

  Klienci Kaufland w Bydgoszczy, Gliwicach i We Wrocławiu mogą już korzystać ze specjalnej aplikacji umożliwiającej zdalną rezerwację produktów sieci. Aplikację Kaufland Click & Collect  można pobrać zarówno na urządzenia z systemem iOS, jak i Android.

  Usługa Click & Collect, którą 27 maja br. udostępniono klientom trzech marketów Kaufland, w tym sklepu w Bydgoszczy przy ul. Ludwika Solskiego 5, Gliwicach przy ul. Pszczyńskiej 64 oraz we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 62, pozwala na zdalną rezerwację produktów z oferty oraz opłacenie i odbiór zamówienia we wskazanym obiekcie sieci. Początkowo, aby skorzystać z rozwiązania należało zarejestrować się w serwisie www.e-kaufland.pl przy pomocy konta w serwisie Facebook, Twitter lub Google. Teraz bydgoscy klienci Kaufland zyskali dodatkową możliwość – mogą zarejestrować się i dokonywać rezerwacji zakupów również przez dedykowaną aplikację Kaufland Click & Collect dostępną do pobrania w App Store oraz Google Play.

  Wybieraj spośród 1500 produktów

  Po dokonaniu rejestracji klienci Kaufland zyskują dostęp do ponad 1500 produktów sieci, w tym artykułów spożywczych i higienicznych, żywności dla zwierząt domowych czy produktów dla dzieci. Po skompletowaniu listy produktów, użytkownik usługi Click & Collect jest proszony o wybranie punktu odbioru – w tym przypadku sklepu Kaufland przy ul. Solskiego. Po złożeniu rezerwacji pracownicy Kaufland przystępują do kompletowania wybranych online artykułów. Zamówione produkty można odebrać w punkcie informacyjnym w zarezerwowanym przez siebie wcześniej przedziale czasowym. Płatności za zakupy dokonuje się gotówką lub kartą po zeskanowaniu zamówionego asortymentu w dedykowanej kasie pierwszeństwa.

  źródło: Kaufland
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more