Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Leroy Merlin w Radomiu zaprasza Klientów już jutro! [GODZINY OTWARCIA]

  W Radomiu, przy ulicy Wierzbickiej, powstał pierwszy w mieście i 68. w sieci sklep Leroy Merlin, w którym klienci mogą zrealizować swoje potrzeby związane zarówno z domem jak i ogrodem. Obiekt ten wyróżnia się największą w regionie całkowicie zadaszoną i przejezdną strefą z działem budowlanym typu drive-thru.

  Sklep Leroy Merlin w Radomiu na 12 000 m kw. powierzchni posiada w swojej ofercie aż 40 000 produktów dostępnych od ręki. Oprócz różnorodnej oferty produktowej w radomskim sklepie dostępne są dla klientów również usługi, umożliwiające kompleksową realizację projektów, w tym największa w mieście strefa projektowania.

  Wśród usług dodatkowych, dostępnych dla klientów, są między innymi; projektowanie łazienek i kuchni, montaż produktów zakupionych w sklepie, docinanie elementów na wymiar, szycie oraz transport, a także wiele innych, ułatwiających realizację projektów dla domu lub ogrodu.

  Aby ułatwić realizację projektu budowalnego czy remontowego, nasi klienci mogą skorzystać z usługi montażu zakupionych u nas produktów. W tym celu nawiązaliśmy współpracę z lokalnymi firmami montażowymi, które pomogą nam w realizacji potrzeb okolicznych mieszkańców. Zależy nam na dobrych relacjach z naszymi partnerami, dlatego jeszcze przed otwarciem zaprosiliśmy ich do sklepu, aby mogli zapoznać się z jego topografią, pełną ofertą oraz z naszym zespołem, z którym będą na co dzień współpracować. – powiedział Dyrektor Sklepu w Radomiu, Tomasz Baczkowski.

  Do dyspozycji klientów jest zadaszony parking z 350 miejscami postojowymi, a o komfortowe zakupy dla domu i ogrodu zadba blisko 150-osobowy zespół sklepu.
  Każdy pracownik sklepu jest wyposażony w smartfon ze specjalnymi aplikacjami, które wspierają sprzedaż i przyśpieszają znacząco obsługę. Pracownicy mają możliwość korzystania ze smartfonów również w celach prywatnych, po godzinach pracy.

  Sklep udostępnia również usługę Click&Collect, polegającą na wcześniejszej rezerwacji towaru za pośrednictwem strony internetowej www.leroymerlin.pl i odbiór zamówienia w sklepie. Klienci mogą również sfinalizować całe zakupy online i skorzystać z usługi dowozu do domu. Sklep oferuje programy lojalnościowe DOM (dla klientów indywidualnych) oraz PRO (dla profesjonalistów). W ramach programów lojalnościowych klienci zbierają punkty za każde zakupy, dzięki czemu mogą skorzystać z ciekawych rabatów, specjalnych ofert oraz innych korzyści.
  Na terenie sklepu wszyscy Klienci mogą skorzystać z bezpłatnej sieci WiFi.

  W trosce o wspólne bezpieczeństwo związane z COVID-19, w sklepie stosowane są specjalne rozwiązania, chroniące zdrowie klientów i pracowników, m.in. przed wejściem do sklepu znajduje się stanowisko do dezynfekcji rąk oraz pobrania jednorazowych rękawiczek, pracownicy wyposażeni są w maski lub przyłbice ochronne, a klienci proszeni są o zakrywanie ust i nosa na terenie sklepu.

  – Bezpieczeństwo naszych pracowników i klientów jest dla nas priorytetem, jednocześnie pragniemy być także użyteczni dla lokalnej społeczności i staramy się być dla nich „dobrym sąsiadem”, dlatego w ramach akcji Leroy Merlin #PomagamyBohaterom nasz sklep postanowił wesprzeć Radomskie Centrum Onkologii oraz Mazowiecki Szpital Specjalistyczny, przekazując środki ochrony osobistej dla lekarzy walczących z COVID-19. Jestem niezwykle dumny z mojego zespołu, który aktywnie i z wielkim zaangażowaniem włączył się w realizację tej akcji, chcąc być blisko potrzeb lokalnej społeczności Radomia. – dodał Tomasz Baczkowski.

  Sklep Leroy Merlin w Radomiu zlokalizowany jest przy ulicy Wierzbickiej 145. Godziny otwarcia:

  • od poniedziałku do czwartku – 6:30 – 21.00
  • piątek- sobota – 6:30 – 22.00
  • niedziele handlowe – 09:00 – 20:00

  (materiał prasowy)
  Czytaj także:
  Od północy po południe. Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki
  Szał cenowy w Biedronce w tym tygodniu. Produkty za 1zł!

  Zielone Vinho Verde, tradycyjne Porto Tawny czy regionalne wino Alentejano?  Biedronka zabiera swoich klientów w podróż do słonecznej Portugalii, wprowadzając Read more

  Nowy sklep Lidla na Wilanowie
  Nowy sklep Lidla na Wilanowie

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W Read more