Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Żabka

  Żabka

  Gazetki promocyjne Żabka

  Wygodne zakupy i dostępność sklepów Żabka w różnych częściach Polski sprawia, że z usług tej sieci korzystają miliony Polaków. Ponad dwudziestoletnia obecność sieci na rynku przyczyniła się do ugruntowania wysokiej pozycji na rynku a także zwiększyła zaufanie klientów do oferowanych usług. Główna ideą funkcjonowanie sieci jest bliskość i wygoda klientów. Sprzyja temu funkcjonowanie sklepów Żabka w kilku tysiącach placówek. Można w nich robić codzienne zakupy, a także korzystać z oferowanego pakietu usługo raz zjeść ciepłą przekąskę oferowaną przez kącik gastronomiczny Żabka Café.

  W sklepach tej sieci można zakupić artykuły spożywcze oraz przemysłowe. Duży zainteresowaniem cieszą się artykuły codziennego użytku tj. pieczywo, słodycze oraz produkty pitne. Nie brakuje także kosmetyków oraz produktów tytoniowych i alkoholowych. Asortyment jest na tyle szeroki, że spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, ponieważ produkty pochodzą od producentów z Polski oraz innych części świata.

  Gazetki promocje Żabka

  Sklepy Żabka dążą do stałego obniżania cen. Warto śledzić aktualnie pojawiające się oferty promocyjne na naszej stronie internetowej. W katalogu promocyjnym dostępne są informacje na temat dat obowiązywania promocji oraz opisy produktów, których to dotyczy. W gazetce można znaleźć również, cieszące się zainteresowaniem użytkowników portalu krainaoszczedzania.pl przepisy na wypieki oraz dania obiadowe. W sklepach Żabka istnieje także możliwość zakupu leków bez recepty. Głównie są to tabletki na ból gardła oraz zwalczające ból głowy.

  Żabka jest firma dobrze postrzeganą przez polskie społeczeństwo. Wynika to nie tylko z przejrzystych zasad oferowanych w gazetkach ofert promocyjnych, ale także z pełnej odpowiedzialność wobec własnych współpracowników, klientów, dostawców oraz osób będących franczyzobiorcami. Firma dba także o środowisko naturalne i lokalne społeczności, ponieważ każdego dnia podejmuje dobre decyzje, które wpływają na te kwestie. Żabka to przede wszystkim autentyczna firma, za którą stoją prawdziwi pasjonaci handlu dla których klient i jego potrzeby są zawsze najważniejsze.