Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Selgros


  Gazetki promocyjne Selgros

  Ogólnopolska sieć handlu hurtowego Selgros Cash&Carry swoją ofertę kieruje w sposób szczególny do osób prowadzących działalność gospodarczą. Przedsiębiorstwo sprzedaje artykuły w kilkunastu miejscach znajdujących się na terenie całej Polski. Z uwagi na specyfikę swojej działalność jest partnerem biznesowym dla osób, które działają w biznesie tj. dla branży gastronomicznej, cateringowej i wielu innych. Produkty oferowane przez sieć bardzo chętnie są kupowane także przez osoby prowadzące kioski oraz stołówki. Nie bez znaczenie jest również fakt częstego wykorzystywania oferty Selgros Cash&Carry przez instytucje publiczne, w tym domy opieki oraz instytucje oświatowe.

  Bardzo dobre lokalizacje sklepów pozwalają na szybki dojazd zakupowiczów do wybranego punktu sprzedaży. Oferta asortymentowa jest skrojona na miarę potrzeb wielu branż, pozwala także na zakup w bardzo dobrych cenach nawet dużych ilości towaru. Godziny otwarcia poszczególnym sklepów można w łatwy i szybki sposób sprawdzić na stronie internetowej sieci. Firma dokłada wszelkich starań, by jakość obsługi ze strony pracowników firmy stała na najwyższym poziomie. Pomocny jest w tym fachowy personel posiadający wiedzę na temat oferowanych produktów oraz ich wykorzystania. Nowoczesne ciągi kasowe pozwalająca szybki zakup produktów.

  Gazetki promocje Selgros

  W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się artykuły przemysłowe oraz spożywcze. Oferowane owoce oraz warzywa są zawsze świeże, ponieważ pochodzą od sprawdzonych dostawców (z kraju oraz zza granicy). Tego rodzaju produkty są transportowe w bardzo dobrych warunkach, w których szczególną rolę pełnią odpowiednia temperatura oraz wilgotność powietrza. Po przywiezieniu do Selgrosu warzywa i owoce są przechowywane w zamkniętych pomieszczeniach z niską temperaturą, co zapewnia ich wysoką jakość oraz świeżość.

  Osoby prowadzące restauracje znajdą odpowiednie dla siebie produkty a wśród nich ryby i owoce morze. Selgros proponuje zakup najwyższej jakości mięs pochodzących z własnego rozbioru. Rzeźnicy przygotowują dla klientów produkty na miejscu, ponieważ ich świeżość dla firmy Selgros jest bardzo ważna. Każda hala tej sieci handlu hurtowego jest poddana wysokim rygorom zakładu produkcyjnego z prowadzonym przez odpowiednie służby nadzorem weterynaryjnym.