Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.


  Gazetki promocyjne Media Expert

  Działająca na polskim rynku od kilkunastu lat sieć elektromarketów Media Expert jest znana niemal przez każdego Polaka i każdą Polkę. Wynika to przede wszystkim z faktu prowadzonej na szeroką skalę akcji marketingowej, a także z uwagi na świadczenie usług na najwyższym poziomie i oferowanie produktów znanych producentów w bardzo korzystnych cenach. Sieć sprzedaje m.in. telewizory, tablety, smartfony oraz sprzęt fotograficzny.

  Klienci zainteresowani zakupem produktów z kategorii RTV i AGD także mogą znaleźć odpowiednie dla swoich oczekiwań produkty. W wybranych sklepach Media Expert można kupić także rower, a nawet skutery i ruady. W ofercie handlowej prezentowane z produkty elektroniki użytkowej. By móc kupić je w jak najlepszych cenach, warto sprawdzać aktualną gazetką Media Expert na krainaoszczedzania.pl. Na naszym portalu prezentujemy aktualne oferty promocyjne znanej sieci elektromarketów.

  Gazetki promocje Media Expert

  Firma ceniona jest przez klientów ze względu na oferowany transport oraz serwis zakupionego sprzętu. Indywidualne podejście do złożonych przez klientów zamówień przyczynia się do uzyskiwania przez firmę licznych nagród i wyróżnień np.  Grand Prix - Laur Konsumenta 2019 w kategorii Sklepy RTV/AGD. Zakupy można przeprowadzać zarówno przez stronę internetową sklepu, jak i wybierając się osobiście do sklepu stacjonarnego. W przypadku zakupów online można liczyć na wysokie bezpieczeństwo dokonywanych transakcji. Partnerami Media Expert są znane i sprawdzone instytucje działające w branży finansowej.

  Sklepy Media Expert dają swoim klientom możliwość przedłużenia gwarancji na zakupiony sprzęt. W pakiecie „Gwarancja Plus” znajduje się opcja bogatego pakietu usług instalacji oraz konfiguracji sprzętu. Może to dotyczyć np. kuchenek, telewizorów oraz zmywarek. W przypadku pytań lub pojawiających się wątpliwości, jaki sprzęt najlepiej wybrać, swoją wiedzą i profesjonalną pomocą służą pracownicy sieci. Zakupy w sklepie internetowym mediaexpert.pl można dokonywać przez całą dobę, mając tym samym w zasięgu ręki tysiące produktów w bardzo korzystnych cenach.

  Niestety nic nie znaleziono