Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.


  Gazetki promocyjne Leroy Merlin

  Prowadzisz samodzielnie prace budowlane i remontowe w swoim domu? Nie boisz się podejmowania wyzwań i realizowania marzeń? Jesteś po prostu bohaterem w swoim własnym domu!

  LEROY MERLIN

  Leroy Merlin to rozpoznawalna i doceniana marka, oferująca wiele produktów przeznaczonych do budowy, wyposażenia oraz dekoracji domu i ogrodu. Dzięki bogatej ofercie stworzymy przestrzeń marzeń, dostosowaną do naszych potrzeb i preferencji, zgodną z ulubioną stylistyką.

  Początek Leroy Merlin sięga 1923 roku, kiedy to we Francji pod nazwą „Au Stock Américain” powstaje sklep, wyprzedający materiały budowlane pozostawione przez Aliantów po zakończeniu I wojny światowej. W 1960 roku szyld firmy został zmieniony na Leroy Merlin i pod tą nazwą funkcjonuje do dzisiaj. W Polsce pierwszy market powstał w 1996 roku w podwarszawskim Piasecznie, a nieustanny rozwój marki spowodował, że na dzień dzisiejszy sklepów Leroy Merlin w Polsce mamy 66. Firma ukierunkowana jest na wspieranie rodzimych przedsiębiorstw, dlatego też ok. 80% produktów, które możemy znaleźć w sklepie pochodzi od polskich producentów. Sklep oferuje materiały budowlane, pokrycia dachowe, okna i drzwi, narzędzia budowlane, elektronarzędzia, komponenty do instalacji grzewczych, elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych, farby i wiele, wiele innych. Dopasujemy meble do każdego pomieszczenia, znajdziemy różnego rodzaju panele, płytki, parkiety. Zaopatrzymy się w niezbędne akcesoria i udekorujemy wnętrza zgodnie z naszą koncepcja.

  Gazetki promocje Leroy Merlin

  Firma prowadzi sklep internetowy, zamówienia można składać przez telefon, w ofercie są także dodatkowe usługi takie jak: projektowanie kuchni i łazienki, przycinanie blatów, mieszanie farb, szycie firan i zasłon, obszywanie wykładzin, transport z wnoszeniem, montaż podłóg i drzwi, montaż kuchni. Oprócz standardowego, 14-dniowego terminu odstąpienia od umowy, Leroy Merlin oferuje bezterminowy zwrot towaru, należy jednak doczytać zasady zwrotu produktów zakupionych w sklepie i zadbać o to, by towar był pełnowartościowy i nadawał się do ponownej sprzedaży.

  Niestety nic nie znaleziono