Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.


  Gazetki promocyjne Jula

  Bogaty asortyment dla majsterkowiczów, artykuły dla osób spędzających aktywnie czas wolny oraz najwyższa jakość obsługi. To wszystko w jednym miejscu!

  JULA

  Jula to sieć multimarketów oferująca nie tylko narzędzia, maszyny czy artykuły budowlane, ale także wiele produktów związanych z wypoczynkiem. Każdy znajdzie coś dla siebie – miłośnik rowerów, wędkowania, spływów kajakowych, intensywnych treningów w domowym zaciszu czy też właściciel czworonożnego pupila.

  Historia ta zaczęła się w 1979 roku w Szwecji, gdy rodzinne gospodarstwo Jultrop rozpoczęło produkcję łuparek do drewna oraz pił tarczowych. Wraz ze wzrostem popytu, poszerzono asortyment o spawarki, tokarki i kompresory. Kolejne lata to przykład całkiem nietuzinkowych produktów oferowanych przez przedsiębiorstwo. Były maszty do flag, armatki, garnitury, makaron i konserwy, porcelana, skórzane kurtki, motocykle i quady. Obecnie Jula posiadająca swoje sklepy w Szwecji, Norwegii oraz Polsce, oferuje szeroki wachlarz artykułów spośród 8 kategorii: narzędzia i maszyny, artykuły budowlane i farby, elektryka i oświetlenie, odzież i artykuły BHP, ogród, wypoczynek, motoryzacja, gospodarstwo domowe. Sklep internetowy posiada niemal cały asortyment dostępny stacjonarnie, a towar wysyłany jest za pośrednictwem firm kurierskich. Należy jednak pamiętać, że niektóre produkty można zamówić jedynie z opcją dostawy do wybranego sklepu. W takiej sytuacji mamy aż 35 dni na odebranie zamówienia w sklepie. Zarówno w przypadku robienia zakupów stacjonarnie jak i za pośrednictwem sklepu internetowego, mamy 30 dni na zwrot towaru.

  Gazetki promocje Jula

  Warto także podkreślić, że Jula Polska począwszy od 2014 roku, została nagrodzona sześciokrotnie Gwiazdą Jakości Obsługi. Jest to prestiżowy tytuł przyznawany przedsiębiorstwom na podstawie ankiet internetowych przeprowadzanych w ciągu całego roku. Jula ma zatem do zaoferowania nie tylko wyselekcjonowane produkty cechujące się wysoką jakością, ale także wykwalifikowanych i kompetentnych pracowników dbających o to, by jakość obsługi była możliwie jak najwyższa.

  Niestety nic nie znaleziono