Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.


  Gazetki promocyjne Castorama

  Budujesz, remontujesz, dekorujesz? Materiały tworzone przez ekspertów dla ekspertów
  - własnego mieszkania

  Castorama to ceniona wśród majsterkowiczów sieć sklepów z kategorii DIY ( z ang. Do It Yourself – zrób to sam), w której zaopatrzymy się w materiały budowlane, remontowe i dekoracyjne, działająca na polskim rynku od ponad 20 lat. Estetyczne i praktyczne produkty, niezbędne przy wykończeniu domu czy mieszkania, to znak rozpoznawczy Castoramy!

  Wszystko zaczęło się w 1969 roku we Francji, kiedy to Christian Dubois snuł marzenia o miejscu, w którym można by kupić wszystko, co potrzebne do domu – jego budowy, wystroju i ogrodu. Pierwszy sklep Castorama w Polsce został otwarty w 1997 roku. Obecnie to największa w naszym kraju sieć marketów z materiałami budowlano-remontowymi, posiadająca bogaty asortyment i oferująca wiele dodatkowych usług, takich jak: pomoc w załadunku oraz transport, pokazy instruktażowe, mieszanie farb, docinanie drewna, docinanie drzwi, a także porady dekoratora wnętrz czy projektowanie kuchni. Wśród produktów znajdziemy zarówno materiały do budowy, komponenty instalacji elektrycznych, wodnych i grzewczych, materiały wykończeniowe, wyposażenie domu i ogrodu oraz wiele sprzętów i narzędzi niezbędnych do wykonania prac. To prawdziwy raj dla majsterkowiczów i osób zaczynających swoją przygodę z remontem czy wyposażeniem wnętrz. Blisko 80 sklepów zlokalizowanych w 60 miastach, zapewnia łatwy dostęp do oferty, bez konieczności przemieszczania się na drugi koniec Polski. Na stronie internetowej Castoramy znajdziemy wiele przydatnych artykułów, ciekawe inspiracje na aranżację wnętrz oraz encyklopedię roślin zawierającą porady ogrodnicze na temat roślin owocowych, warzywnych, ozdobnych oraz ziół.

  Gazetki promocje Castorama

  Zakupy możemy zrobić w tradycyjny sposób, za pośrednictwem internetu lub też składając zamówienie przez telefon. Kupiony towar możemy zwrócić w dowolnym sklepie należącym do Castoramy, należy jednak pamiętać o tym, że produkt nie może być używany oraz uszkodzony oraz musimy posiadać dowód zakupu. Ciekawą opcją jest możliwość zwrotu paneli, glazury czy płytek w takiej ilości, jaka nam pozostała po remoncie, nawet w otwartym opakowaniu.

  Niestety nic nie znaleziono