Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

  Biedronka

  Sieć Biedronka poszerza listę ok. 350 sklepów działających w galeriach i parkach handlowych. Już od 23 lipca br. klienci będą mogli robić zakupy w nowym sklepie przy al. gen. T. Bora-Komorowskiego 41 w Krakowie, zlokalizowanym w  Centrum Handlowym Serenada.

  Nowa placówka sieci Biedronka przy al. gen. T. Bora-Komorowskiego 41 w Krakowie zlokalizowana jest na poziomie 0 galerii handlowej. Sklep ma salę sprzedaży o powierzchni 1047 m2 oraz 5 kas. Zmotoryzowani klienci mogą korzystać z bezpłatnego podziemnego parkingu. Zatrudnienie w sklepie znalazły 23 osoby.

  – Cieszymy się, że dołączyliśmy do grona najemców Centrum Serenada. Uruchamiając jeden z najnowocześniejszych i największy sklep sieci Biedronka  w Krakowie dajemy klientom możliwość korzystania z atrakcyjnej oferty i promocji przy okazji większych zakupów w galerii handlowej. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań Biedronka jest nie tylko nowoczesna, ale również przyjazna klientom.

  Dawid Skrzypski, regionalny menedżer ds. marketingu operacyjnego z sieci Biedronka.

  W dniu otwarcia nowej placówki zaplanowano wiele atrakcji. Dorośli będą mogli wziąć udział w degustacji świeżo parzonej kawy z ekspresu Delta, dostępnego w sklepach sieci Biedronka. Dla młodszych klientów czeka malowanie twarzy i zabawy z balonami. Wszyscy, którzy pokochali Gang Słodziaków, będą mieli także wyjątkową okazję, by uzupełnić kolekcję pluszaków. W tygodniu otwarcia każdy kto zrobi zakupy za min. 149 zł, będzie mógł zakupić maskotkę za 1 zł.

  Klienci będą mogli także skorzystać z wyjątkowych promocji, które obowiązywać będą do 29 lipca br. lub do wyczerpania zapasów. Wybrane rabaty, m.in. na owoce i warzywa, pieczywo oraz świeże mięsa, sięgają nawet kilkudziesięciu procent. Biedronka przy al. gen. T. Bora-Komorowskiego 41 w Krakowie czynna od poniedziałku do soboty w godz. 09:00 – 22:00, a w niedziele handlowe w godz. 09:00 – 21:00. Biedronka w tej lokalizacji zastąpiła poznańską sieć sklepów delikatesowych Piotr i Paweł.
  źródło: biuro prasowe Biedronka 19.07.2019  Czytaj także:
  ALDI Żywiec – Żeromskiego 4A – [GODZINY OTWARCIA, GAZETKA]

  ALDI Żywiec - Żeromskiego 4A Promocje w sieci Aldi są dostępne w aktualnych gazetkach promocyjnych. Sprawdź gazetki promocyjne, które znajdują Read more

  ALDI Żary – Żabikowska 3 – [GODZINY OTWARCIA, GAZETKA]

  ALDI Żary - Żabikowska 3 Promocje w sieci Aldi są dostępne w aktualnych gazetkach promocyjnych. Sprawdź gazetki promocyjne, które znajdują Read more

  ALDI Żory – Centralna 1 – [GODZINY OTWARCIA, GAZETKA]

  ALDI Żory - Centralna 1 Promocje w sieci Aldi są dostępne w aktualnych gazetkach promocyjnych. Sprawdź gazetki promocyjne, które znajdują Read more

  ALDI Zgorzelec – Lubańska 7 – [GODZINY OTWARCIA, GAZETKA]

  ALDI Zgorzelec - Lubańska 7 Promocje w sieci Aldi są dostępne w aktualnych gazetkach promocyjnych. Sprawdź gazetki promocyjne, które znajdują Read more